Resultater NØK cup fellestart søndag

Søndag ble det gått fellestart i NØK cup På Kvikne. Her er resultatene.

DEL

Menn senior: 1. Magne Harborg, Røros IL.

Gutter 16 år: 1. Jakob Høsøien, Tynset IF, 2. Brynjar Thorshaug, Alvdal IL, 3. Arnt Johan Tungen, Orkdal IL, 4. Henrik Ledang, Alvdal IL, 5. Halvor Konow, Røros IL, 6. Vegard Uv Værnes, Rennebu IL.

Gutter 15 år: Vetle Meli Narjord, Os IL, 2. Sverre Prøsch-Moen, Røros IL, 3. Joakim Rugsveen Grinden, Tynset IF, 4. Eskil Rymoen, Røros IL.

Gutter 14 år: 1. Petter Solhaug Sæter, Os IL, 2. Sigurd Stuen, Rennebu IL, 3. OScar Uv, Orkdal IL, 4. Jørgen Korsen Faksvåg, Dombås IL.

Gutter 13 år: 1. Magnar Ryttervold, Røros IL, 2. Lars Horten Jordet, Vingelen IL, 3. EMil Tørset Frisk, Oppdal IL, 4. Mathias Ledang, Alvdal IL, 5. Magnus Sundt, Røros IL, 6. Vegard Kjøsen, Røros IL.

Gutter 12 år: 1. Jonas Uv Værnes, Rennebu IL, 2. Simen Hansæl-Nergaard, Kvikne IL, 3. Bjarne Tobro Rønningen, Os IL, 4. Kasper Svae, Vingelen IL, 5. Magnus Tørhaug Brevad, Kvikne IL, 6. Iver Nymoen Aas, Røros IL, 7. Johannes Bjorli Bjølverud, Dombås IL, 8. Theo Dolven, Vingelen IL, 9. Eivind Kjellesvig Dalløkken, Os IL.

Gutter 11 år: 1. Tord Mathias Hareland Berget, Dombås IL, 2. Olve Rønning, Kvikne IL, 3. Casper Stai, Kvikne IL, 4. Magne Flaa Nordistuen, Vingelen IL.

Jenter 15 år: 1. Ane-Marie Berget Hareland, Dombås IL, 2. Emma Tørhaug Brevad, Kvikne IL, 3. Silje Marie Frich Ulheim, Dombås IL, 4. Mari Brenna, Dombås IL, 5. Emilie Schärer, Kvikne IL.

Jenter 14 år: 1. Eline Horten Jordet, Vingelen IL, 2. Malin Tobro Rønningen, Vingelen IL, 3. Guro Ytterhus, Rennebu IL, 4. Torild Eggan, Rennebu IL, 5. Johanne Haugen Linderud, Dombås IL.

Jenter 13: 1, Ane Sigurd Tungen, Orkdal IL, 2. Helga Tungen, Orkdal IL, 3. Sunniva Husom, Folldal IF, 4. Ida Høsøien, Tynset IF, 5. Hedda Bekken, Kvikne IL, 6. Viktoria Pettersen, Foldal IF.

Jenter 12 år: 1. Maja Tørhaug Brevad, Kvikne IL, 2. Nora Ytterhus, Rennebu IL, 3. Gøril Estensgård, Kvikne IL, 4. Ida Schärer, Kvikne IL, 5. Kine Maria Lund-Vang Bakosgjelten, Os IL, 6. Guro Mikkelsen Stokke, Tynset IF.

Jenter 11 år: 1. Stine Hårstad, Dombås IL, 2. Laura Tørset Frisk, Oppdal IL, 3. Thyra Ramsem, Renenbu IL, 4. Synne Kvittum Nytrøen, Tynset IF, 5. Lisa Sæther Verdenius, Vingelen IL, 6. Anna Korsen Faksvåg, Dombås IL.

Jenter 10 år og yngre, nybegynnere (urangert): Ane Kjellesvig Dalløkken, Os Il, Mari Krogstad, Rennebu IL, Ine Storhaug Langøien, Os IL, Aurora Oldertrøen, Tynset IF, Ida Johanne Olderstrøen, Tynset IF, Eileen Rokkonesløkk, Rennebu IL, Torunn Rønning, Rennebu IL, Ingeborg Stai, Kvikne IL, Martine Alexandra Frich Ulheim, Dombås IL, Lone Vaagen, Rennebu IL.

Jenter 11-12 år, nybegynnere (urangert): Eiril Estensgård, Kvikne IL, Tiril Strand Fonnås, Tynset IF, Maren Aurora Hylen, Kvikne IL.

Gutter 10 år og yngre, nybegynnere (urangert): Åsmund Bekken, Kvikne IL, Emil Berget, Dombås IL, Marius Bjorlli Bjølverud, Dombås IL, Vetle Stedal Brendryen, Folldal IF, Jonas Dolven, Vingelen, Simen Faldet, Folldal IF, Jon Flaten, Alvdal, Emil Meås, Kvikne IL, Even Sørhus Moen, Kvikne IL, Håkon Graneng Moen, Tynset IF, Emil Olsson, Tynset IF, Mathias Røe, Vingelen IL, Kristian Rønning, Kvikne IL, Kristian Stuedal Stavheim, Dombås IL, Erlend Mikkelsen Stokke, Tynset IF, Markus Nordtun Stormoen Alvdal IL, Oliver Nesseth Sørhus, Tynset IF.

Send inn tekst og bilder «

Bli med og fortell fra din klubb og sportshverdag!

Artikkeltags